Loading...
Skip to Content

Naše Služby

Nabízíme ty nejlepší piknikové a gastronomické služby

Home  Pages  Services

Služby pro firmy

Připravujeme skvělé pikniky, eventové akce i další doprovodné služby.

Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je lahodný, čerstvý a poctivý gastronomický zážitek.

S vášní a kreativitou připravujeme cateringová jídla z celého světa, používáme pouze prvotřídní suroviny a dbáme na autentičnost receptur. Naše menu je plné chutí, dokonalé vůně a barvy a je inspirováno z různých kulinářských tradic všech světadílů. Přejete si nadstandardní raut, oblíbené grilování nebo jen něco malého? S pečlivostí a odborností připravíme jídla k jakékoliv události. Klademe důraz na kvalitu a detaily, spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli a dodržujeme nejvyšší hygienické standardy.
Náš profesionální tým zajistí cateringovou službu od "A do Z" a o to víc to pro vás bude uvolňující, bez starostí a hlavně nezapomenutelné. Očekávejte jedinečný gastronomický zážitek, který bude přesně odpovídat vašim přání. Užijte si lahodné, čerstvé a poctivé jídlo, které potěší vaše chuťové buňky a dovede váš event ještě k větší dokonalosti.

Pikniky dokonale spojují lidi a přírodu.

Na dece v městském parku si vychutnáte sklenku svěžího prosecca či vína, společně se street food jídlem, a to vše především na čerstvém vzduchu. Piknik s přáteli, s rodinou nebo jen romanticky ve dvou vám dá zapomenout na starosti všední dní.
Děti se zabaví venkovními hrami a dospělí mají příležitost relaxovat. Piknik je odpočinkem, nabíjí energií, nebo se naskýtá příležitost poznat nové přátele. Společně s námi můžete napsat další příběhy, na které nikdy nezapomenete.

PIKI se specializuje na firemní akce a párty.

Orientujeme se na trhu, zajímáme se o nové trendy a to je předpoklad k vytváření nezapomenutelných a dokonalých zážitků. Přinášíme ten správný „wow“ efekt. Naše kreativita a odborný a profesionální přístup zajistí, že váš event bude skvělý a úspěšný. Samozřejmě máme dokonalý přehled o trhu a ve spojení s tím vám můžeme nabídnout inovativní koncepty a originální nápady. Plně se přizpůsobíme vašim potřebám.
Kontaktujte nás a společně vytvoříme váš nezapomenutelný firemní event. S odborným týmem budete mít perfektně zorganizovanou akci, o které se bude mluvit ještě dlouho poté. Věřte nám, že společně s naším týmem, vám pomůžeme uspořádat skvělou firemní akci nebo party. S námi ušetříte čas a tím i finanční prostředky. Všechny detaily organizace s pečlivostí zvládneme, od prostor a cateringu až po program a technickou podporu.

Exklusivní degustace prosecca a to přímo ve vaší firmě.

Degustace je ideálním zpestřením odpoledne u vás. Je to také nenáročný způsob poděkování kolegům např. po dokončení náročného projektu anebo prostě jen tak. Během degustace ochutnáte vybraná prosecca z vinařství, především však z oblasti Valdobbiadene. Sommeliér vám poskytne nejen lahodnou ochutnávku, ale také zajímavé informace o výrobě prosecca a zároveň vás nechá nahlédnout do duše temperamentního národa z Apeninského poloostrova.
K této exklusivní degustaci nabízíme skvělý catering a společně s prosecco můžete tak ochutnat i typické italské antipasti, oblíbené předkrmy, které připravujeme pouze z originálních a kvalitních italských surovin. Vyvážená chuť, dokonalá vůně a to včetně sýrů, šunky, salámů, salátů, oliv a typické zeleniny. Prostě a jednoduše cítíte nádech jihu!
Jako agentura, která se specializuje na zábavu, s velkou zkušeností pořádání větších festivalových akcí, nabízíme pro eventy řadu umělců. Od mladých talentů až po velké hvězdy show businessu, kteří dodají vaší akci lesk ohromující hudební produkcí nebo nezapomenutelné taneční vystoupení. Standardem a nedílnou součástí je u nás také nabídka profesionálního osvětlení a ozvučení, které vám pro váš event zajistí dokonalou vizuální a zvukovou kulisu.
K dispozici jsou pak další vystoupení jako profesionální kouzelník, připravíme pro vás tématické casino s autentickou atmosférou a mnoho dalšího. Dejte nám příležitost poskytnout vám kompletní zábavný program, který překvapí a potěší všechny přítomné. Jsme tu, abychom vaši akci oživili nezapomenutelnou živou hudbou včetně DJ’s, tanečními vystoupeními, magickými triky a dalšími prvky zábavného programu.

Want to discuss your new project?

Proin fringilla augue at maximus vestibulum. Nam pulvinar vitae neque et porttitor. Integer non dapibus diam, ac eleifend lectus. Duis placerat ex gravida nibh tristique ultricies eros lorem blandit.